Gönderen Konu: Kadınlar Tek Kelimeyle Harikadır  (Okunma sayısı 1725 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı P.u.S.u

  • Katılımcı Üye
  • *
  • İleti: 226
  • Rep Gücü : 106
  • Cinsiyet: Bay
  • Hayırlı Cumalar Dilerim
    • Profili Görüntüle
Kadınlar Tek Kelimeyle Harikadır
« : Haziran 02, 2009, 06:59:46 ÖS »

Kadınların tümü harikadır. Hiç fark etmediniz mi? Kadınlar gerçekten insanın aklının alamayacağı kadar güzel, sevecen, şefkatli, dürüst varlıklar… Bir kanatları eksik desem yalan söylemiş olmam…

Sevgilisini hastayken terk eden ya da iflas etmiş kocasını iflas ettiği yerde bırakıp giden kadın bulamazsınız. Aramanız lazım ama inanın bulamazsınız. En çok kötü gün dostudur kadın… Erkeğe ne olursa olsun destek ve yardımcıdır. Kadın erkek için tek kötü söz söylemez.

Maddi zevkler asla umurunda olmaz. Sevgili 365 gün evde oturalım dese gıkı çıkmaz, param yok dese, bir entariyle ömrünü geçirir, ses etmez. Evlenecek adamı özellikle parasız, pulsuz ve mümkünse evsizlerden arar… Kocasıyla senede birkaç gün sahilde çekirdek çıtlatsa mutlu olur, başka bir şey istemez.

Kadınların hepsi iyidir. Bir tane numara çevirenine rastlanmamıştır, sevdiği erkeği sömüreni yoktur, başka bir kadının sevgilisini ayartmaya çalışanı görülmemiştir…

Kumar oynayan kadın da yoktur mesela… O kadın kahvesi denilen yerlerde hayatın güzel yönlerini tartışır kadınlar, kocaları işte çalışırken, zaten adamların da yorulduğu yok.

“Evlenirsem çalışmam, bana kocam baksın” diyen kadın duydunuz mu hiç ama “Zengin karı alacağım rahat edeceğim” diyen erkek çoktur.

Sevişmek isteyen kadın var mıdır? Gecelik ilişkilere giren kadınlar? Hâşâ!

Çocuğunu sokağa bırakan kadın var mı mesela? Hayır! O çocuk oynarken kendi kaybolur hep…

Bir kadın mı buldunuz hemen fanusa koyun saklayın… Eşsizdir, biriciktir, harikadır… Bir daha bulmanız zordur.

Kadın dedin mi dur orada, ağzını açma!


Forum Kurallarına uyalım uymayanları uyaralım : )