ByKuS.OrG

SPOR => FUTBOL => Beşiktaş => : Scorpi10 December 20, 2010, 08:49:53 PM

: Gri forma Kartal Yuvası mağazalarında
: Scorpi10 December 20, 2010, 08:49:53 PM
Beşiktaş futbol takımının ligin ikinci yarısında giyeceği gri renkli forma, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldı.

(http://img364.yukle.tc/images/13972.jpg) (http://www.yukle.tc)

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, futbol takımının 2010-2011 sezonu ikinci yarısında giyeceği gri renkli 4. formaların, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldığı bildirildi.

Yapılan açıklamada, "Gücü, tutkuyu ve asaleti anlatan siyahın temizliği ve istikrarı barındıran beyazla birliğinden doğan gri formamız... Alçak gönüllülüğü ve dengeyi simgeleyen rengi, Beşiktaşımız’ın mütevazı kimliğiyle örtüşürken göğsündeki dünyanın en güzel arması, sahip olduğumuz her şeyin toplamı... Üstüne işlenmiş Kartal ise zirveye gözümüzü diktiğimiz yolda, kılavuzumuz adeta" ifadelerine yer verilirken, formanın uluslararası Adidas tasarım ve teknolojileri uygulanarak hazırlandığı kaydedildi.

Özel bir kumaş teknolojisinin kullanıldığı formaların, spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımını oluşturduğu, bu özelliği ile vücudun kuru ve serin kalmasını sağladığı, 90 dakika boyunca futbolcuların vücut ısılarının ideal seviyede kalmasına yardımcı olacağı açıklandı.
: Ynt: Gri forma Kartal Yuvası mağazalarında
: OLCAY December 20, 2010, 08:55:29 PM
sene ortasında da forma çıkartılıyor muymuş canım  :.c