Gönderen Konu: En hızlı teknoloji şirketleri  (Okunma sayısı 1157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asi kaptan

  • Deneyimli Üye
  • *
  • İleti: 332
  • Rep Gücü : 205
  • Cinsiyet: Bay
  • "Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur''
    • Profili Görüntüle
    • İLLEGALPC
En hızlı teknoloji şirketleri
« : Ocak 31, 2010, 01:45:34 ÖÖ »

Deloitte Fast50 Club en hızlı teknoloji şirketlerini buluşturdu.

Deloitte Türkiye, Teknoloji Fast50 Programı’nda yer alan, sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerini Fast50 Club etkinliği kapsamında üçüncü kez bir araya getirdi. Deloitte’un, Sun Plaza’daki ofisinde gerçekleştirdiği toplantıda sektördeki son gelişmeler, bilişim sektöründeki AR-GE teşvikleri, yatırım ve büyüme fırsatları hakkında ayrıntılı sunumlar yapıldı. Deloitte Türkiye TMT Lideri Oktay Aktolun, “toplantının Türk teknoloji şirketlerinin küreselleşmesi yolunda bilgi birikiminin artmasına önemli katkılarda bulunduğunu” söyledi.

Deloitte’un teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektöründe en hızlı büyüyen Türk şirketlerinin yönetici ve temsilcilerini bir araya getirdiği Fast50 Club’ın üçüncü toplantısı büyük ilgi gördü. Deloitte tarafından gerçekleştirilen toplantıda sektördeki yeni eğilim ve gelişmeler değerlendirilirken, şirketlerin önündeki yatırım ve büyüme fırsatlarıyla ilgili kapsamlı sunumlar yapıldı.
 
Deloitte’un, Sun Plaza’daki ofisinde saat 13:30’da başlayan toplantıda Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı Tufan Teksoy “Bilişim Sektöründe Ar-GE teşviklerini konu alan bir sunum yaparken, Deloitte Türkiye Kurumsal Finansman Sorumlu Ortağı Anthony J.Wilson yabancı yatırımcılarla ilişkilerin önemi konusuna değindi. Deloitte Türkiye TMT Lideri Oktay Aktolun, Deloitte Global TMT Grubu tarafından her yıl yayınlanan “Teknoloji Medya ve Telekomünikasyon Trendleri 2010’ araştırmasının sonuçlarını konuklarla paylaştı.
 
Fast50 Club toplantısında konuşan Deloitte Türkiye TMT Lideri Oktay Aktolun şunları söyledi:
 
“Bugün üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Fast50 Club toplantılarına olan yoğun ilgi memnuniyet verici. Hazırladığımız program ile hızlı büyümesini sürdürmek ve küresel rekabet gücünü artırmak isteyen şirketlerimize ciddi bir bilgi birikim sağlamayı ve bu yöndeki çalışmalarına önemli bir katkı oluşturmayı hedefliyoruz. Deloitte Türkiye olarak teknoloji şirketlerimizin bilgi birikimlerini artıran etkinlikler düzenlemeye ve uluslararası deneyimimizle onları desteklemeye devam edeceğiz.”
 
Deloitte Fast50 Club toplantısı soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

alıntıdır...