ByKuS.OrG

TEKNOLOJİK BÖLÜM => Bilgisayar Dünyası => : asi kaptan January 31, 2010, 01:41:27 AM

: PaintShop Photo Pro X3 hazır, İndirin!
: asi kaptan January 31, 2010, 01:41:27 AM
    
PaintShop Photo Pro X3 hazır, İndirin!

Popüler yazılım yeni sürümüyle yine çok iddialı: Yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

Grafik uzmanı Corel, PaintShop Photo Pro X3 ile resim düzenleme için yeni bir araç sunuyor. Bunun dışında yazılım ile resim arşivleri yönetilebiliyor veya sunumlar oluşturulabiliyor.

Resimler DSLR fotoğraf makinesinden PC'ye aktarıldığı gibi ilk düzeltmeler yapılabiliyor ve resim parametreleri değiştirilebiliyor. Tümleşik RAW editörü 350'den fazla ham dosya formatını destekliyor.

"Express Labor" fonksiyonu üzerinden yaygın fotoğraf hataları düzeltilebiliyor. Yerel tonemapping, aydınlık ve kontrast uyumunu ayarlama, resimleri keskinleştirme ve resim gürültüsü yok etme programın diğer fonksiyonları arasında yer alıyor. Corel'e göre bir otomatikleştirme fonksiyonu sayesinde bir resimde yapılan düzenleme adımları kaydedilip sonradan bir resim dizisine aynı anda uygulanabiliyor.

Bunun dışında program YouTube, Facebook ve Flickr gibi internet portallarına bağlantı sunuyor ve böylece oluşturulan çalışmalar PDF, JPEG veya animasyonlu Silverlight dosyası olarak internete aktarılabiliyor. Corel PaintShop Pro X3 99 Dolara satışa sunuluyor.

Download: Corel PaintShop Photo Pro X3 Demo (Kayıt gerektirir)

alıntıdır...
: Ynt: PaintShop Photo Pro X3 hazır, İndirin!
: OLCAY February 08, 2010, 07:19:14 PM
emre indirme linki yok  :-\