Gönderen Konu: Hasan Şaş'ın menajerinden sitem!  (Okunma sayısı 1197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AnGeL54

  • Ziyaretçi
Hasan Şaş'ın menajerinden sitem!
« : Haziran 14, 2009, 07:20:02 ÖS »A.A. 14 Haziran 2009
 
 
 
 
 
Galatasaray'da sözleşmesi sona eren ve futbolu bıraktığı yönünde haberleri basına yansıyan Hasan Şaş'la ilgili olarak menajeri Mehmet Soykök, futbolcunun karar verme aşamasında olduğunu söyledi.


Mehmet Soykök yaptığı açıklamada, ailesinin yanında dinlenen Hasan Şaş'ın henüz futbolda geleceğiyle ilgili kararını vermediğini ifade ederek, “Hasan Şaş'ın kendi ağzından hiçbir şekilde açıklama yapılmadı. Basına, transferi ve futbol geleceğiyle ilgili yansıyan haberler tamamen yorumdan ibaret” dedi.

Hasan Şaş'a yurt içinden ve yurt dışından teklifler bulunduğunu aktaran Soykök, “Tabii ki 12 yılın ardından Galatasaray'a veda etmek onun için kolay değil. Futbol hayatına yurt dışında mı, yoksa yurt içinde mi devam edecek, ya da futbolu bırakacak mı sorularının cevabı yakında netleşir. Bunu bir basın toplantısıyla da ilan ederiz” diye konuştu.

Hasan Şaş'ın, Milli Takım'ın 2002 Dünya Kupası, Galatasaray'ın UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupa başarılarında, elde edilen bir çok şampiyonlukta emek sahibi bir isim olduğuna da vurgu yapan Soykök, son dönemde hak etmediği eleştirilere maruz bırakılarak günah keçisi haline getirildiğini kaydederken, “Orada sorgulanması gereken kişi kesinlikle Hasan Şaş değildir. Kendi ülkemizden çıkan çocuklara, ne yazık ki yabancı futbolculara verilen değerin yüzde 1'i dahi verilmiyor. Onurlandırılarak gönderilmeliydi” ifadelerini kullandı.