İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - SexymanTR

Sayfa: [1] 2 3
1
İtiraf Ediyorum!.. / Ynt: iTiRaFLaRıNıZı bekliyorum...!
« : Ocak 11, 2008, 06:02:14 ÖS »
ewt güsel bir acıklama yapmışsın kardeşim..senin istediğin gibi olsun sonu da.....
EWET ÖZRÜNÜÜ KABUL EDİYORUM VE AFFEDİYORUM...
şimdi de sen sözünü tut ve kendini banla...
teşekkürler..

Allah razı olsun.Kalbinde ufak bir tutam kin ,nefret veya öfke ile yollarsan bu kin ,öfke ve nefret seni ağır vebale yollayacaktır...

Saygılar...

Ben Sözümün eriyim.bu dakkadan sonra @SexymanTR bu forumda var olmayacaktır...

2
İtiraf Ediyorum!.. / Ynt: iTiRaFLaRıNıZı bekliyorum...!
« : Ocak 10, 2008, 09:53:33 ÖS »
İmza kanpanyası yapmana hiç gerek yok @aleshchenko .Tek kişi için dahi rahatsızlık verdiysem ben zaten kendi rızam ile banlarım kendimi.Madem kişilik haklarınıza hakaret ettim,keyfinizi bozdum 1 şartla kendimi banlıyacam.Benim rahatsızlık verdiğim Tüm Arkadaşlardan beni Affetmelerini talep edecem.Beni gönül rızalarınca Affederseniz bende sizin kalbinizde bir kin öfke olarak kalmıyacağım.buda bana yeter vede artar.

Benim özrümü kabul eder vede Affederseniz bende kendimi banlama şerefine nail olacam...

Hayırlı yıllar geçirmeniz dileğimle...(Hc.)

Saygılarımla....

3
İtiraf Ediyorum!.. / Ynt: iTiRaFLaRıNıZı bekliyorum...!
« : Ocak 06, 2008, 11:20:55 ÖS »
Ben kimseyi alt etme peşinde değilim.! Her üye fikrinde hür davranacaktır elbette.Tabi buda bu forumun kuralları çerçevesinde gerçekleşmesi gerekir.Ben sadece kendi düşüncelerimi dile getirdim.ben eline silah almış bunu sizlere yöneltmiş değilim.bunu olumlu bulanlarda olacaktır.olumsuz bulanların olduğu kadar...Ben Gelecek nesil gençliğin biraz Ailesi , Ülkesi , kendisini , çevresini seven ve duyarlı düşünen toplum haline gelmesini düşünen Bireyim.

Saygılarımla...

4
ya zaten bu olayın sizi bizi olmadığını hepmiz biliyoruz bu laf olsun die söylenmis bişeydi sexymantr bu kadar ciddiye alma ya sende herseyi... :ok

Doğru olabilir ama bu yazıları okuyan yada cevabı verdiğin arkadaş farklı anlayabilir.farklı anlaşılmaları engellemekte mühimdir.Söz konusu vahim durumumuz bu güne dek önemsenmediği için korkunç düzeylere gelmiştir.Bizler kötülüklerin vede iyi olmayan durumları ne kadar erken farkedip önlersek, ülkemizde bir o kadar yaşanacak düzeylerde kalacaktır...

Örnek ; Orman yangınları , çevre kirliliği ( Ses, Çöp,Sigara v.b ), şehir plancılığı , yapı denetimleri , Terör oalyları ( bunlara lobiler dahildir ) , Gıda kirliliği vede kontrolsüzlükleri ( gıda terörüde denilebilinir ) , Türkçe dilinin kirletilmesi , v.b  bunlara örneklerdir.
Saygılarımla....

5
bu kadar felaket sonuçları var ve biz bilirek kullanıyoruz kullananlara seslenıyorum acaba biz salakmıyız


biz salakmıyız demek yerine siz salak mısınız desen daha mantıklı olurmus  :ok


Bu olayın seni bizi yoktur arkadaşlar...Çünkü kimin nerede ,kiminle , ne şekilde bu illete bulaşacağı belli olmuyor.Bu bağımlılık madde kullanımı bazen bizlerin kontrolü olmadan içecek maddelerine katılarak bulaştırılabiliyor..Ülkemizde malesef sporun gençler tarafından uygulanması çok düşmüştür.bizler spora ,doğaya , kültürel saliyetlere , gezilere önem verdikçe bu illetten toplumumuzu arındıracağız...!!! Bizler evvela kendimizi sonra da çevremizdekileri kontrol ederek başlayabiliriz..
Bu bağımlılık maddelerinde bir diğer madde olan kokain maddesi , vücudun etini çürütür , çürüt ten kokusunu kapamak için alkol veya parfüm maddeleri bolca tatbik edilerek örtülür.Bayanları fuhuşa , erkekleri hırsızlığa iter....!!! Uyuşturucu kullanan kişilerde genel olarak yalan söyleme bağımlılık gibi alışkanlık eder...!!!

Saygılarımla....

6
İtiraf Ediyorum!.. / Ynt: iTiRaFLaRıNıZı bekliyorum...!
« : Ocak 02, 2008, 02:45:43 ÖS »
ewet sexyman saçmalamış bencede...
okumak istemediği konuları okumasın yeter..
bu bir eğlence sitesidir kimsenniin de kimsenin eğlencesine karışma lüksü yoktur..
itirafa gelince  bi söylesem yer yerinden oynar... >:D


1.) Buraya bir topik açılmış.İtirafını yapıyorsanız vede bu itirafınıza cevap geliyorsa bu itirafı açarken bunu da kabul etmiş olmanız gerekir...!!!
2.) Türk örf vede adetlerinde 2 kişi arasında geçen olay toplumda açılıp ,rant saylanacak düzeye getirilip , manevi aile duygularıların tartışılır kılınması doğru değildir...!!! Bu tip rant sağlama yöntemi tamamen batıdan alınmış bir tekniktir.aynı teknik TV kanallarında kadınların tartışma prg. larında kullanılarak Türk örf vede adetleri adeta kaybettirilmektedir.
3.) İtiraf etme ; Hiristiyan inancından olup, din adamlarına yapılarak günahlardan arındırılınmaktadır.Bu arındırılma kişinin kendini düzeltmediği sürece bir işe yaramayacağı gibi yaratana karşı yalan söyleme veya eyleminden başka bir davranış olmaz.

4.) @aleshchenko, benim saçmaladığımı ima etmişsin ama nerede ve ne düzeyde olduğunu belirtmeden direk cezayı belirtmişin.? Ne o yoksa pilavına kaşık mı çaldılar. :)


İnsanlar Özgür yaşamaya layıklardır ama özgür yaşamanın da bir kuralı vardır...!!!
Ne yaparsan kendine yap.Zararıda yararıda kendin için olsun.. ( Yaratana olan kul hakkı hariç..!!! )

7
İnsanlar hata yaptıklarında pismanlık duygusuna kapılırlar...arkadaşımda pişman olacak bir davranışta olmadığı kanaatındayım.bu hususta pişmanlıktansa memnuniyet olabilir.insan bazen yazamadığı yada bulamadıklarını buralardan da bulma şansına sahip olabilmektedir.güzel sohbet ,arkadaşlıklar , güzel paylaşımlar dileklerimle...Her yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz.Eski olan arkadaşlara da selamlar dilerim..

Saygılarımla...

8
Komik Yazılar / Ynt: :):):):)
« : Aralık 25, 2007, 11:03:00 ÖÖ »
Batılı pazarlama tekniklerinden bizlere bulaşan en büyük teknik davranış.. :kzgn  :kzgn  :kzgn  Nerde insanda merak uyandıran , nefsini kontrol edemiyecek bir slogan varsa bunlar batılı veya bunlardan türeyen yerli şirketlerden çıkmaktadır...!!! Bunları Rekabeti Koruma kurulu önlemelidir..!!! Sunni yapılan reklamlar haksız kazanç yoludur..!!! İnsanların nefislerini kendilerinde olmadan kaybetmelerine yol açmaktadır..!!!

Saygılarımla...

9
Sağlık / Ynt: uyuşturucu madde insanı ne hale getirebilir.
« : Aralık 25, 2007, 10:41:03 ÖÖ »
Uyuşturucu madde bağımlılığı ilk önce arkadaş yani yakın çevreden başlayarak bulaşır..!!! Biz insanlar , nefislerine hakim olmayı hiç beceremeyenler , bir şekilde buna yenik düşer ve arkadaşlıkla başlarız... :( Buna güzel bir kız arkadaş , yakışıklı bir erkek , zenginlik v.s araçlık eder.Bunlara nedenler bulmak zor değildir.Her kullanan veya kullanmış birey bir neden üretecektir netice olarak. :) Gelelim en büyük yıkımlarına , genelde güzelliği olarak tabir edilir.İçimi genelde sigara içenler tarafından başlar.nedeni tütünle beraber kullanımıdır.tütün ile hızlı ve derin alınan dumanlar direkt beyne nüfus eder beyni uyuşturup , mutluluk hissi verir.Gel gelelim nikotin beyinde mutluluk hormonunu bloke eder.bu sebeple mutluluğu tekrar hissetmek için tekrar bir duman daha deyip serüven devam ettirilir...!!! İşte buradan sonra başlar bu sahte mutlu hayata , hayat arkadaşları ortak etmeye...  netice üzeri sonuç , mutsuzluktur.Çünkü bizler beyinde sunni mutlulukları yaratırken beynimizde ( bedenimize ) mutluluğu bitirip ,bloke ederek en büyük zararı veririz.Bizleri gerçekte mutsuz birer topluma iter... Bu maddeler ile tanışan veya tanışmayı isteyen arkadaşlara önemle uyarırım ki , evvella çevrenizdeki arkadaşları çok iyi seçin....!!! Zarar evvela yakından gelir...!!! Bizler önce sigara denilen illetten uzak duralımki mutluluğun kapılarını arayalım...Gülen yüzler , neşeli bir toplum için haydi mutluluk kapısı Sigaraya karşı Kampanyalara...

Saygılarımla....

10
 :yasa Tüm islam ( Müslüman ) Aleminin , Mübarek KURBAN BAYRAMIMIZI Kutlarım..Allah (c.c ) Tüm kurban kesenlerin kurbanlarını kabul eylesin , dualarını kabul eylesin...

Saygılarımla...
:yasa  :bakk :ok

11
Her Telden / Ynt: mevzu evin reisi ))
« : Aralık 20, 2007, 10:55:12 ÖÖ »
boyunsuz kafa bi işe yaramdığı gibi
kafasız boyunda hiç bii işe yaramaz arkadşlar >:D
hAklısın arkadaşım :ok
NE taraftan baktığına bağlı
mesela alttanda baksan üsttende baksan gördüğün şey hep aynı karşıdan bakmak lazım
:kk  :hihi

Bakış açısı insanları hep aldatmıştır.perpektif bakışlarda ışık aldatmacası ile beraber birçok neden nesneleri olduklarından farklı bir halde gösterir...!!! ;)

12
Her Telden / Ynt: mevzu evin reisi ))
« : Aralık 17, 2007, 08:48:48 ÖS »
Turptan patlıcana derken arabalara geldik.bir arşın yol almışık. :) İlim vede bilim ne sakalın boyunda ,nede şişenin dibinden belli olur...!!! sahip olduklarının farkına varamayan sahip olacaklarınında farkına varamaz.değer verilmeyen değer de göremez..İnsan geçmişine değer vermezse geleceğide olamaz..Ümitsizlik ümitleri tüketir..!!!

13
Her Telden / Ynt: mevzu evin reisi ))
« : Aralık 17, 2007, 08:27:33 ÖS »
Cicim o senin tercihin.ister adidas a binersin istersen kabus k... kullanırsın. Ben  coco cola vb. ürünleri kullanmam.yerli malı yurdun malı herkez onu kullanmalı. :yasa

14
Komik Yazılar / Ynt: Bu kadınlar insanı öldürür
« : Aralık 17, 2007, 08:18:36 ÖS »
offffffff offffffff bu kadar yazıyı okumak bile boşa geçen zaman olarak görüyorum.. :kk :kk :kk

Ellerine sağlık..

15
Her Telden / Ynt: mevzu evin reisi ))
« : Aralık 17, 2007, 08:04:26 ÖS »
Her kuşun eti yenmez..!!! Yerli muzun tadı dururken çikitalar aranmaz.çikitayı arayan turp gibi değil de patlıcan gibi olur ....  :kk :kk :kk :kk salak salak salak

Sayfa: [1] 2 3