İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - emo321

Sayfa: [1]
1
My Brute daha yeni açılmıs basit ve kolay bi oyun. Oyunda (bana yardım etmek isterseniz)
http://emrehann.mybrute.com burdan
'Yok! sana yardım etmek istemiyorum' derseniz.
http://mybrute.com/ burdan beklerim

Oyun ilk olarak adamınız yaratmanız ile başlıyor.Gerisi basit sadece savaşacaksınız.Her karakterin 3 adet genel eteneği var bunlar Strength(Güç),Agility(Çeviklik),Speed(Hız). Daha tam olarka ne işe yaradıklarını bilmiyorum. 
Sonra her karakterin skill denilen yetenekleri,silahları veya hayvanı olabiliyor.Peki bunları nasıl elde edebilirim derseniz.Oyun bence güzel olan yanı ortaya çıkıyor.
Bu özellikler rastgele veriliyor.Her lvl atladıgınızda silah,yetenek veya hayvan(biraz zor gelioyr söylemesi) dan birini size veriyorlar.
Birde oyunda kayıt sistemi yok.Adınızla karakterinizi yaptıktan sonra oyuna bir bakın ve beğenirseniz dewam edin diye bir sistem var diyebiliriz.Karakteriniz aldıktan sonra yukarıda şifre değiştirme yerini göreceksiniz(Karakter yerinin hemen üstünde) begenirseniz burdan kalıcı bir şifre alıp dewam edebilirsiniz.
Gelelim şavas sistemine karakterinize giriş yaptıktan sonra 'Go to Arena' diye bir yazı görceksiniz oradan savas meydanına gidebilir ve şeçtiginiz rakibinizle karşılaşabilirsiniz.İlk girişinizde 6 savaş hakkınız var.Her gün 3 savaş hakkı daha eklenir. Eğer savaş haklarınız biterse 1 gün beklemek zorundasınız malesef.
herkese dehşetle tavsiye ediyorum

Sayfa: [1]